działy

(podział nie jest jeszcze uzupełniony!!)
Stylizacz - nazwa różniąca się trochę od tych którą widać na innych blogach, jednak temat jest ten sam. Zgłaszasz do nas swoją stylizację na gadu-gadu, którejś z osób, zajmujących się tym działem, a one oceniają cię, jak najszybciej potrafią. 
Tym działem zajmują się: Rooxi, 

Awatarka - dział polegający na stworzeniu awatarów, które później wy możecie zamieszczać na swoich profilach w grze, możesz je brać bez wahania za darmo, jednak pamiętaj o skomentowaniu posta jako odwdzięczenie się, za mały obrazek. 
Tym działem zajmują się:

Versus - tłumacząc na polski 'kontra'. Na pewno znasz to słowo w postaci skrótu 'vs'. Dział ten polega na wejściu w pojedynki, zrobieniu zdjęcia, po czym opisać stylizacje i podać swoją ocenę. Czytelnicy w komentarzach będą wypowiadać, czy aby na pewno zgadzają się z werdyktem! 
Tym działem zajmują się:

Bluzokryt - polega to na tym, że wybieramy dwie bluzki z różnych sklepów, lekko opisujemy sklepy, przedstawiamy właścicieli. Następnie oceniamy bluzki szczegółowo, a na koniec wybieramy ładniejszą, bardziej zasługującą na zwycięstwo. 
Tym działem zajmują się:

Newster - ktoś dodał nową kolekcję, może coś nowego w OB? Jest nowy konkurs zorganizowany przez fs?! Tego wszystkiego możesz się dowiedzieć w tym dziale, szczególne informacje o tym, co się wydarzyło w ostatnim czasie. Do tego wypowiedzi użytkowniczek fashionstyle o tym, co myślą o danej nowości!
Tym działem zajmują się: 

Instrukcje - nie raz spotyka się osobę, która nie wie gdzie coś znaleźć, zawsze odsyłamy ją do ekspertów, ale zawsze możemy jej pomóc dając namiary na gotową odpowiedź, która znajduje się być może na tym blogu! Jaki wymiar ma mieć awatar? Jak pozbyć się otyłości? Jak kupić Stelle? I wiele innych pytań. Pamiętaj, że zawsze pod notką na ten temat możesz zaproponować temat na następną; czego chcesz się dowiedzieć? 
Tym działem zajmują się: Tost, makbet.

Domowo - dział polega na wejściu do kogoś na profil, sprawdzenie jego domu, jeżeli ma umeblowany robimy screena i oceniamy jego umeblowanie! Czy ta sofa pasuje do koloru ściany?! Kto ma dom jak z marzeń? Zobaczymy czytając posty z tego działu, masz jakieś fajne domki do oceny? A może chcesz zgłosić swój? Wszystko w komentarzu pod notką na ten temat! 
Tym działem zajmują się: 

Wywiader - sama nazwa mówi za siebie. Jesteś osobą, która przeprowadza wywiady z osobami wartymi uwagi? Ktoś wygrał jakiś konkurs? Ma najsławniejszy butik? Trafił na gossipera? Może warto porozmawiać z tą osobą o tym, co ma w tej sprawie do powiedzenia? Zapytajmy się ich! 
Tym działem zajmują się: Tost, 

Bigday - czyli Duży Dzień, dział polegający na krótkim opisie zbliżającego się do nas święta, a do tego dodaniu minimalnie dwóch stylizacji związanych z tematem wyznaczonego święta. 
Tym działem zajmują się: 

Szafomania - dana redaktorka pokazuje fragment swojej szafy, a w komentarzach można pytać z jakiego sklepu jest dany ciuch. Na pewno spodoba ci się jakiś ciuch! :)
Tym działem zajmują się


* Czarno na białym - stylizacje wykonane w całości czarne, bądź białe... Jednak znajdziesz tu także stylizacje czarno-białe. Mogą być one o różnej tematyce, a wy możecie zaproponować jakiś ciuch, który ma być użyty w takiej stylizacji. 
Tym działem zajmują się: Dioxide, Rooxi, 


Na kilka kolorów - wiesz, czym jest 'na kilka sposobów'? Te same zasady! :) Z jedną, malutką i drobniutką zmianą, bowiem wybierasz jeden ciuch i robisz z nim kilka stylizacji... W różnych kolorach. ;)
Tym działem zajmują się: Dioxide, 


Aranżacje wnętrz - masz puste mieszkanie? A chcesz, żeby wyglądało idealnie? Zgłoś się! Osoba, zajmująca się tym działem pomoże wszystkim w doborze mebli, charakteru domu i wielu, wielu innych!
Tym działem zajmują się: 


Jak ryba w wodzie - każda redaktorka ma swój określony styl. Gothic lolita? Rockabilly? Lukrowa księżniczka? A może dopracowana do końca stylizacja o... Niczym? :) Każdy na swój własny sposób dobiera dodatki, bawi się kolorami i odwiedza SU. A w tym dziale zaprezentują wam swój styl i opiszą, krok po kroku, jak stworzyć kreację taką czy taką. 
Tym działem zajmują się: makbet., 


Krzywe zwierciadło - przemiany? Metamorfozy? Nie jesteśmy zwyczajne! Nasz dział ma inną nazwę i dodatkowo nie polega na zmienieniu lekko twarzy, dobraniu podobnego stroju. U nas ze sportowej księżniczki zmienisz się w fankę ostrego rocka. Albo na odwrót - wiedz, że każdy szczegół będzie dopracowany.
Tym działem zajmują się: makbet., 


Detektyw - proste niczym drut, czy jak się mówi w dzisiejszych czasach. Otóż wybierasz ciuch (bluzka, spodnie, sukienka... cokolwiek!) albo stylizację (tu się można zgłosić) i opisujesz dokładnie z wielkim profesjonalizmem każdy szczegół. Ocena podzielona jest na część zasadniczą i część krytyczną.
Tym działem zajmują się: Tost, 


DZIAŁY SĄ STWORZONE PRZEZ NAS! KOPIOWANIE ICH TO KRADZIEŻ. 
zauważysz nasz dział na cudzym blogu? Powiadom nas o tym na e-mail emeally@gmail.com 


* = działy są autorstwa leal. (makbet.) albo Tosta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz